Hazır Sistem

Hazır sistemlerimizle bilgisayar alımınızı kolaylaştırın. Özelleştirin, kaydedin ve paylaşın.

Hazır Sistem

Hazır sistemlerimizle bilgisayar alımınızı kolaylaştırın. Özelleştirin, kaydedin ve paylaşın.

Hazır sistemleri özelleştirebilirim miyim?

 Hazır sistemler, geniş ürün seçenekleri ve kullanım kolaylığı ile müşterilere üst düzey bilgisayar özelleştirme deneyimi sunuyor. ITOPYA.COM'un hazır sistemleri, uyumlu bilgisayar parçalarına sahip olmakla birlikte ihtiyacınıza uygun şekilde özelleştirme seçeneklerine sahip. Böylece kendi ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun hazır sistemine sahip olabilirsiniz.

Sistemi Kaydet ve Paylaş

 Hazır sistem listeye ekle özelliği ile ITOPYA.COM Hazır Sistemleri ya da özelleştirilen sistemler hesabınızda bulunan alışveriş listesine eklenir. Bu sayede listeye eklenen sistemler, daha sonra kolayca satın alınabilir. Hazır sistemler pdf olarak kaydedilebilir ve sistem paylaşma linki ile paylaşma linki oluşturulur.

Uyumlu Bilgisayar Parçaları

 Hazır sistemler, uyumlu bilgisayar parçaları ile satışa sunulur ve uyumluluk sorunlarına yol açma riskini en aza indirir. Hazır sistem uyumluluğu ön planda tutularak geniş ürün seçenekleri ile oluşturulan konfigürasyonlar ile sistem özelleştirilebilir. Ö zelleştirme seçeneklerimiz sadece bilgisayar bileşenleri ile sınırlı değil; monitör, klavye, kulaklık gibi çevre birimleri ile de hazır sistemler özelleştirebilir.

Profesyonel Montaj Hizmeti

Hazır Sistemler, deneyimli teknik ekibimiz tarafından titizlikle monte edilmekte ve tüm parçalara uygulanan 3.parti benchmark yazılımları ile testleri gerçekleştirilmektedir. Tüm bileşenlerin uyumlu olması, düzgün bir şekilde bağlanması ve doğru şekilde yapılandırılması için özen gösterilir. Kargo aşamasında hazır sistemin güvenliği için ekran kartı ve kule tipi soğutucular demonte gönderilir. Montaj hizmetinin yanı sıra satış sonrası destek hizmeti sunmaktayız.

Montaj işlemi ücretli midir?
Montaj hizmetimiz 1 TL ile ücretlendirilmektedir.

Hazır sistemlerin içerisine işletim sistemi kuruyor musunuz?
İsteğe bağlı olarak satın alabileceğiniz lisanslı işletim sistemlerinin kurulumları da yapılmaktadır.

Hazır sistemin adıyla parçalar arasında neden fark var?
Hazır sistemlerin isimlerinde, hazır sistemin ilk satışa sunulduğu andaki parçaları yazılmakta olup, stok durumuna göre parçalar değişebilmektedir. Ürünü görüntülediğiniz ekranda güncel parçaları görebilir, değiştirebilir ve eklemeler yapabilirsiniz. Ayrıca ürün sayfasına ek olarak sepet sayfasında da hazır sistemin içerisindeki parçalar kalemler halinde yazmaktadır. Hazır sistemin adında 1 TB HDD gözükürken 2 TB HDD ekleyebilirsiniz. Size gönderilen sistemde ürün adındaki 1 TB HDD değil, ürün ekranında seçmiş olduğunuz 2 TB HDD gönderilir.

Sitenizden satın aldığım hazır sistem ne zaman elime ulaşır?
Yoğun dönemler ve kampanya dönemleri dışında hazır sistemler 1-5 iş günü sonunda kargoya verilir. Bu süreçte montajı ve kurulumları yapılmaktadır. Yaşadığınız şehre göre tahmini 1 veya 2 iş günü içerisinde kargonuz elinizde olmaktadır. Bazı kargo firmaları hafta sonları dağıtım yapmamaktadır.

Hazır sistemlerin garanti süreleri kaç yıldır?
Hazır sistemler içerisindeki ürünlerin her parçası kendine özel garantilidir. Garanti sürelerini ürünlerin internet sitemizdeki sayfasında yer alan "Garanti ve İade Koşulları" başlığından öğrenebilirsiniz. Garanti süreleri en az iki yıldır.

Hazır sistemlerde iade ve değişim süreci nasıl işler?
Hazır sistemler sizin isteğinize göre farklı parçalar bir araya getirilerek ve montajı yapılarak oluşturulur. İadesi durumunda tekrar satışı mümkün olamayacağından herhangi bir arıza olmadığı durumlarda iade edilemez. Arızalı herhangi bir parça olması durumunda o parçanın değişimi ve iadesi ilgili teknik servisin onayı ile yapılmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
%100 GARANTİ
TEKNİK DESTEK VE MONTAJ
KARGO HİZMETİ