Ürün sepete eklenmiştir.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc quis nibh gravida, lacinia nulla nec, venenatis massa. Maecenas dictum et elit rutrum finibus.
 
Marka
Tümünü Göster
FİLTRELE
Fiyat Aralığı
Tümünü Göster
FİLTRELE
İşlemci Soket Tipi
Tümünü Göster
FİLTRELE
Model
Frekans Hızı
Max Frekans Hızı
Çekirdek Sayısı
Çekirdek İsmi
Dahili Grafik
Hyper Threading
Soğutucu Durumu
Filtrelemeyi Sıfırla
31 ürün bulundu.

Masaüstü Bilgisayar İçin En İyi INTEL Masaüstü İşlemciler Modelleri ve Özellikleri

INTEL Masaüstü İşlemciler denilince ilk akla gelen, bilgisayarın beyni olması özelliğidir. Bilgisayarın en hayati parçası olan INTEL Masaüstü İşlemciler seçerken, bilgisayarınızda üstün performans ve hızlı işlem yeteneği elde etmek için birtakım özelliklere dikkat etmekte fayda var. İyi bir işlemcinin kalitesi, yüksek fiyatıyla değerlendirilemez. Çekirdek sayısı, kapasitesi ve soğutucusunun olup olmaması da bir bilgisayar işlemcisinin rahat bir performans sunmasını etkiler.

Oyun İçin INTEL Masaüstü İşlemciler Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

En iyi ekran kartına sahip de olsanız, iyi bir INTEL Masaüstü İşlemciler olmadan oynadığınız oyun aradığınız tadı vermeyecektir. Öncelikle iyi bir INTEL Masaüstü İşlemciler ve sonrasında dilerseniz yükseltebileceğiniz iyi bir ekran kartı ile bilgisayar oyunlarında sınırsız bir eğlence zevki yaşayabilirsiniz. INTEL Masaüstü İşlemciler modelleri özellikle tasarruflu güç tüketimi ile oyun severler için tamamen tüketici dostu bir işlemci olma özelliğine sahip. 
INTEL Masaüstü İşlemcilernin oyun severleri mutlu eden diğer bir muhteşem özelliği de iyi bir dahili ekran kartına sahip olması. Soğutucusu ile oyun eğlencenize ara vermeden dilediğiniz kadar tadını çıkarabilirsiniz. 

En Uygun Fiyata En İyi INTEL Masaüstü İşlemciler Fiyatları

Masaüstü bilgisayar için INTEL Masaüstü İşlemciler modellerinde en uygun fiyatı, en iyi taksit seçenekleri ile bulmanız için sizleri Kadıköy mağazamıza ya da online alışveriş mağazamıza bekliyoruz. En iyi özelliklere sahip bir INTEL Masaüstü İşlemciler için ihtiyacınıza göre filtreleme yaparak en iyi INTEL Masaüstü İşlemcilerye ITOPYA.COM’ dan sahip olabilirsiniz.