Kendin Topla

Kendin Topla, bilgisayar toplama deneyimini bir üst seviyeye taşıyor! Bileşen önerileri, kaydet/paylaş özellikleri ve profesyonel montaj hizmetiyle kendi sistemini tasarla!

Kendin Topla

Kendin Topla, bilgisayar toplama deneyimini bir üst seviyeye taşıyor! Bileşen önerileri, kaydet/paylaş özellikleri ve profesyonel montaj hizmetiyle kendi sistemini tasarla!

Kendin Topla Nedir?

 Kendin topla özelliği ile müşterilerimiz kendilerine özel bir bilgisayar toplama deneyimi yaşayarak ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun bir sisteme sahip olabilirler. Web sitemizde, kullanıcılarımızın sistemlerine uygun olan parçaları kolayca bulmalarını sağlayacak filtreleme ve sıralama seçenekleri sunuyoruz. Hızlı ve kolay bir sistem toplama deneyimi sunan Kendin Topla özelliği, bilgisayar kullanıcılarına sunduğu en kullanışlı ve avantajlı özelliklerden biridir.

Sistemi Kaydet ve Paylaş

 Topladığınız sistemler, oluşturacağınız özel isimlerle hesabınızda bulunan alışveriş listesine eklenir. Bu sayede listeye eklenen sistemlere, daha sonra kolayca ulaşılabilir ve satın alınabilir. Topladığınız sistemler pdf olarak kaydedilebilir ve sistem paylaşma linki ile paylaşma linki oluşturulur.

Geniş Ürün Seçenekleri

 Kendin Topla, geniş ürün seçenekleri ile birbirine uyumlu parçaları sunarak sistem toplamayı kolaylaştırır. Sistem uyumluluğu ön planda tutularak geniş ürün seçenekleri ile oluşturulan konfigürasyonlar ile sistem özelleştirilebilir. Öz elleştirme seçeneklerimiz sadece bilgisayar bileşenleri ile sınırlı değil; monitör, klavye, kulaklık gibi çevre birimleri ile de hazır sistemler özelleştirebilir.

Profesyonel Montaj Hizmeti

Montaj hizmeti satın alınan sistemler, deneyimli teknik ekibimiz tarafından titizlikle monte edilmekte ve tüm parçalara uygulanan 3.parti benchmark yazılımları ile testleri gerçekleştirilmektedir. Uzman ekiplerimiz tarafından bir uyumsuzluk olması durumunda sizlerle iletişime geçilmektedir. Tüm bileşenlerin uyumlu olması, düzgün bir şekilde bağlanması ve doğru şekilde yapılandırılması için özen gösterilir. Kargo aşamasında hazır sistemin güvenliği için ekran kartı ve kule tipi soğutucular demonte gönderilir. ITOPYA.COM montaj hizmetinin yanı sıra satış sonrası destek hizmeti sunmakta.

Montaj işlemi ücretli midir?

Montaj hizmetimiz 1 TL ile ücretlendirilmektedir.

Sitenizden topladığım sistem ne zaman elime ulaşır?
Yoğun dönemler ve kampanya dönemleri dışında montajlı sistemler 1-5 iş günü sonunda kargoya verilir. Bu süreçte montajı ve kurulumları yapılmaktadır. Yaşadığınız şehre göre tahmini 1 veya 2 iş günü içerisinde kargonuz elinizde olmaktadır. Bazı kargo firmaları hafta sonları dağıtım yapmamaktadır.

Topladığım sistemin garanti süresi kaç yıldır?
Sistem içerisindeki ürünlerin her parçası kendine özel garantilidir. Garanti sürelerini ürünlerin internet sitemizdeki sayfasında yer alan "Garanti ve İade Koşulları" başlığından öğrenebilirsiniz. Garanti süreleri en az iki yıldır.

Topladığım sistemde iade ve değişim süreci nasıl işler?
Montaj hizmeti seçilmiş sistem sizin isteğinize göre farklı parçalar bir araya getirilerek oluşturulur. İadesi durumunda tekrar satışı mümkün olamayacağından herhangi bir arıza olmadığı durumlarda iade edilemez. Arızalı herhangi bir parça olması durumunda o parçanın değişimi ve iadesi ilgili teknik servisin onayı ile yapılmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
%100 GARANTİ
TEKNİK DESTEK VE MONTAJ
KARGO HİZMETİ