Sipariş İptali 

Web sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerinizi, siparişiniz kargoya verilmeden iptal edebilirsiniz. Montajı yapılmış veya tamamlanmış siparişlerin iptali mümkün değildir.

Sipariş iptal talebinde bulunduktan sonra 2 iş günü içerisinde iptaliniz koşullara uygun ise onaylanır ve iptalinizin onaylanmasının ardından 7 iş günü içerisinde bankanıza bağlı olarak ödemeniz ödeme yöntemine göre kartınıza ya da banka hesabınıza iade edilir. Taksitli ödemelerde bankanız geri iadeyi taksitli şekilde gerçekleştirebilir.

Nasıl iptal talebinde bulunabilirim?

Siparişlerim sayfasında iptal etmek istediğiniz siparişte bulunan “Siparişi İptal Et” butonuna tıklayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Siparişinizi havale/eft ödeme yöntemi ile verdiyseniz ve bizlere havale/eft gönderdiyseniz:

1. Siparişi İptal Et butonuna tıklayınız.

2. İade için kayıtlı e-posta adresiniz aracılığıyla İsim Soyisim ve IBAN bilgilerini [email protected] e-posta adresine gönderiniz.

3. 2 iş günü içerisinde iptaliniz onaylanır ve ardından 7 iş günü içerisinde e-posta adresimize göndermiş olduğunuz IBAN numarasına iadeniz gerçekleşir.

Siparişinizi havale/eft ödeme yöntemi ile verdiyseniz ancak bize henüz havale/eft göndermediyseniz:

1. Siparişi İptal Et butonuna tıklayınız.

2. Siparişiniz 2 iş günü içerisinde iptal edilecek olup herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Siparişinizi kredi kartı/banka kartı ödeme yöntemi ile verdiyseniz:

1. Siparişi İptal Et butonuna tıklayınız.

2. Siparişiniz 2 iş günü içerisinde iptal edilecek olup, iptal edildikten sonra 7 iş günü içerisinde bankanız iade tutarını ödeme yaptığınız kredi kartı/banka kartınıza ödeme şeklinize göre yansıtacaktır.

Süreç nasıl işliyor?

Sipariş iptal talebiniz alındıktan sonra “İptal talebiniz değerlendiriliyor” yazısını görüntüleyeceksiniz. İptal taleplerinin onaylanması ortalama 2 iş günü sürmektedir. İptal talebiniz onaylandıktan sonra “İptal Edildi” uyarısı alacaksınız ve geri ödeme talebi bankanıza 7 iş günü içerisinde verilmiş olacak. Bankaya ödeme emrinin verilmesi toplam 9 iş gününü bulabilir. Ödeme emrinden sonraki tüm süreç bankanız tarafından idare edilmektedir.

İptalim onaylandı fakat ücret iadesi henüz tarafıma geçmedi. Ne yapabilirim?

İptalinizin onaylandığını görüntülüyorsanız ödeme talebi tarafımızdan verilmiş olup, ilgili süreç hakkında bilgi almak ve gecikme hakkında görüşmek için bankanızla iletişim kurabilirsiniz.

İptal butonunu göremiyorum. Neden olabilir?

Eğer siparişiniz işleme alınmış ve kargoya hazır hale getirilmişse, montajlanmışsa ya da kargo firmasına teslim edilmişse iptal butonunu görüntüleyemezsiniz. Bu durumda iade prosedürlerimiz geçerli olacaktır.

Sipariş iptalim onaylandı, ödeme nasıl olacak?

Eğer havale/eft ödeme yöntemiyle sipariş verdiyseniz, e-posta ile bizlere iletmiş olduğunuz IBAN numarasına 7 iş günü içerisinde ödemeniz gönderilecektir. Kredi kartı ile ödeme gerçekleştirdiyseniz, iade talebi bizden bankanıza yapılacak ve iade bankanızın prosedürlerine göre ilerleyecektir. Banka iade edilecek tutarı doğrudan ekstrenize artı bakiye olarak yansıtabilir; taksitli alışveriş iadelerini taksitli olarak yapabilmektedirler.

Bazı kampanya ve yoğunluk durumlarında bu sürecin uzayabileceğini ya da bankaların farklı iade uygulamaları olabileceğini hatırlatmak isteriz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
%100 GARANTİ
TEKNİK DESTEK VE MONTAJ
KARGO HİZMETİ