ITOPYADA SİPARİŞ NASIL VERİLİR?

Aşağıdaki adımları izleyerek kolayca sipariş oluşturabilir, hayalinizdeki teknolojiye ITOPYA.COM farkıyla hızlıca ulaşabilirsiniz.

WEB SİTESİ

1. Ürün özelliklerini inceleyin, beğendiğiniz ürünleri seçin ve sepete ekleyin.

2. Sepetinize gidin ve ürünleri adet ve fiyat bilgisiyle beraber görüntüleyin.

SİPARİŞ TAMAMLAMA EKRANI

3. Teslimat Adresi olarak daha önce kaydettiğiniz bir adresi seçin ya da yeni bir adres ekleyin. Kurumsal fatura talebiniz varsa adres panelinin altında bulunan “Fatura adresim, teslimat adresimden farklı. Yeni adres girmek istiyorum.” alanına tıklayarak kurumsal seçeneği ile yeni bir fatura adresi oluşturun.

4. Şu anda tek kargo firması ile hizmet verdiğimiz için sipariş ekranında kargo seçimi otomatik gelmektedir.

5. Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesinizi incelemeli ve onaylamalısınız.

6. Sipariş özetinizi “Sepetinizdeki Ürünler” bölümünden ürün bazlı ve “Ödeme Bilgileriniz” kısmından tutar bazlı görüntüleyebilirsiniz.

7. Sipariş notu bölümünden siparişinizle alakalı bize iletmek istediğiniz not varsa bu alana yazabilirsiniz.

8. Ödeme yönteminizi seçin ve ilgili alanları doldurarak ödemenizi tamamlayın. ödeme ile ilgili sıkça sorulan sorular için lütfen TIKLAYIN

SİPARİŞ SONRASI

9. Siparişlerim sayfasından vermiş olduğunuz siparişi görebilir, sipariş durumunuzu ve -verildiyse- kargo takip numaranızı sipariş içerisinde görüntüleyebilirsiniz.

10. Siparişiniz tarafınıza teslim edildikten 7 gün sonra üyeliğinizde kayıtlı olan e-posta adresinize e-arşiv faturanız gönderilecektir. 

11. Diğer tüm soru ve sorunlarınız için webde sitenin en alt kısmındaki menülerden, mobilde ise sitenin en altında yer alan beyaz MENÜ alanından ilgili sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
%100 GARANTİ
TEKNİK DESTEK VE MONTAJ
KARGO HİZMETİ