MARKA
FİYAT
 - 
İŞLEMCİ NESİL
Tümünü Göster
Tümünü Göster
Tümünü Göster
Tümünü Göster
28 ürün bulundu
Sayfa 1/2
MSI PRO 16T 10M-252TR 5205U 4GB 128GB SSD 15.6" HD Touch Windows 11 Pro Mini PC
28 ürün bulundu
Sayfa 1/2

All in One Bilgisayar Nedir?

All in One bilgisayar, tüm donanım ve parçaların bir monitörde birleştirildiği ve tek bir cihaz olarak sunulduğu bir bilgisayar türüdür. Bu tür bilgisayarlarda işlemci, bellek, depolama birimleri, ekran kartı ve diğer gerekli bileşenler monitörün arkasında bulunur ve gerektiğinde klavye ve fare gibi ekstra cihazlar kullanılabilir.

All in One Bilgisayarların Özellikleri Nelerdir?

All in One bilgisayarlar, daha kompakt ve düzenli bir tasarım, daha az alan kullanımı ve görünür olan daha az kablo gibi avantajları nedeniyle popülerdir. Ek olarak, bu makineler genellikle masaüstü bilgisayarlardan daha az gürültü çıkarır ve daha az enerji kullanır. All in One bilgisayarlar genellikle kullanımı kolaylaştıran ve hem ev hem de profesyonel ortamlarda hoş bir görünüm kazandıran ergonomik bir tasarıma sahiptir.

All in One Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

All in One bilgisayar satın alırken aşağıdaki hususlara dikkat etmek faydalı olabilir:


Ekran: All in One bilgisayarlar için ekran kalitesi önemli bir husustur. Ekranın renk doğruluğunu, parlaklığını ve görüntü kalitesini incelemek çözünürlüğü seçmenize yardımcı olmalıdır.


Donanım Bileşenleri: All in one bilgisayar seçerken içerisinde bulunan parçalarında gücü önemlidir. Örneğin güçlü bir işlemcili all in one bilgisayar almak gündelik işlemleri hızlandıracaktır.


Depolama: Bilgisayarın dosyaları, programları ve verileri depolaması için depolama alanı gerekir. Her biri farklı bir hıza ve kapasiteye sahip SATA ve NVMe dahil olmak üzere çeşitli depolama alternatifleri vardır.


Kablosuz bağlantı: Kablosuz olarak bağlanmak mümkün olmalı ve bu bağlantı Wi-Fi ve Bluetooth gibi güvenilir ve güçlü olmalıdır.


USB ve diğer bağlantı noktaları: Gerektiğinde kullanılacak cihazları bağlamak için USB, HDMI ve Ethernet gibi bağlantı noktaları gereklidir.

All in One Bilgisayar Fiyatları

All in One bilgisayarlar, ekran, işlemci, bellek ve depolamayı bir arada sunan bir tasarıma sahip olmaları nedeniyle fiyatları diğer bilgisayarlardan daha yüksek olabilir. All in One bilgisayarlar diğer bilgisayarlardan daha az yer kaplamaları, daha kolay taşınabilmeleri ve daha az bağlantı noktası gerektirmeleri nedeniyle popülerdir. Ayrıca, daha yüksek görüntü kalitesi sunan ekranları ile de popülerdir. Fiyatlar özelliklerine, performansına ve markasına göre değişebilir, bu nedenle ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir All in One bilgisayar seçmek önemlidir. Geniş ürün seçenekleri ile All in One bilgisayarını ITOPYA.COM^dan alabilirsin.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
%100 GARANTİ
TEKNİK DESTEK VE MONTAJ
KARGO HİZMETİ