MARKA
Tümünü Göster
FİYAT
 - 
KABLOSUZ BAĞLANTI HIZI
Tümünü Göster
Tümünü Göster
Tümünü Göster
Tümünü Göster

41 ürün bulundu
Sayfa 1/3
MSI AX1800 WiFi USB Adaptör
41 ürün bulundu
Sayfa 1/3

Wireless Adaptör Nedir?

Wireless Adaptör, bir bilgisayar veya cihazın Wi-Fi sinyallerine bağlanması ve bu sinyalleri kullanmasını mümkün kılan bir donanımdır. Bilgisayarlar veya cihazlar, Wi-Fi bağlantısı kurmak için dahili veya harici bir wireless adaptöre ihtiyaç duyarlar. Notebooklar, Wi-Fi bağlantısını standart olarak sağlar, ancak masaüstü bilgisayarlar için henüz bu özellik standart değildir. Bu nedenle, masaüstü bilgisayarlar için harici bir wireless adaptör almak gerekmektedir. Wireless adaptörler, USB şeklinde taşınabilir veya direk anakarta bağlanabilir şekilde satılır.

Wireless Adaptör Nasıl Kullanılır?

Wireless adaptörü kullanabilmek için öncelikle bilgisayara bağlamanız gereklidir. Bunun için bilgisayarda yer alan USB portuna ya da anakarta takabilirsiniz. Sonrasında adaptörün üretici firmasının web sitesin de sunduğu sürücüleri bilgisayarınıza kurmanız gereklidir. Bu işlem tamamlandıktan sonra, bilgisayar veya cihaz bulunan Wi-Fi ağlarını tarar ve size görüntüler. Bağlanmak istediğiniz Wi-Fi ağına tıklayarak parolayı girdikten sonra bağlantıyı tamamlayabilirsiniz. Bunların dışında bazı wireless adaptörleri bilgisayarınıza taktığınızda otomatik sürücüler kurulmaktadır. Sürücüleri bulamadığınızda ürünün kullanma kılavuzundan destek alabilirsiniz.

Wireless Adaptör Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Wireless adaptör satın alırken dikkat etmemiz gereken bir kaç madde bulunmaktadır. Bunlar bağlantı hızı, Wi-Fi standardı, fiziksel boyutları, sürücü desteği, fiyat ve üretici gibi maddeler bulunmaktadır. Bu maddeler sırasıyla aşağıda yer almaktadır.

 

Bağlantı hızı: Adaptör satın alırken dikkat etmeniz gereken önemli maddelerden biridir. Adaptörün desteklediği hızı belirler bu sayede internetinizi tam veriminde kullanmanıza olanak sağlar. En güncel Wi-Fi standardına uygun bir adaptör seçmeniz gereklidir.

 

Güncellik: Satın almış olduğunuz ürünün güncellemelerinin devam etmesi önemlidir. Bu güncellemeler ürünün hem ileriye dönük olarak performansını ve stabilitesini arttırır hem de daha güvenli olmasını sağlar.

 

Fiyat: Wireless adaptör satın alırken fiyatı da önemli bir etkendir. Eğer yüksek bir bütçeniz yok ise ürünün fiyat performans bir ürün olmasına dikkat edebilirsiniz.

 

Bu maddelerin dışında ürünün güvenilir bir markadan aldığınıza ve iyi bir müşteri hizmetleri olduğuna dikkat edebilirsiniz.

Wireless Adaptör Fiyatları

Wireless adaptör fiyatları marka, model ve özelliklere göre değişebilir. Basit bir wireless adaptör için düşük bir fiyattan, yüksek özellikli bir adaptör için yüksek bir fiyata kadar değişebilir. Farklı adaptörlerin fiyatları ve özelliklerini karşılaştırarak en uygun seçeneği bulmanız tavsiye edilir.  Uygun ve geniş Wireless adaptör yelpazesiyle Wireless Adaptörünü ITOPYA.COM'dan alabilirsin.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
%100 GARANTİ
TEKNİK DESTEK VE MONTAJ
KARGO HİZMETİ