MARKA
Tümünü Göster
FİYAT
 - 
Tümünü Göster

92 ürün bulundu
Sayfa 1/5
EXVEGA Joker XXL Mousepad (90×40)
EXVEGA Lord Of The Rings Gollum XXL Mousepad (90×40)
EXVEGA Game Of Thrones XXL Mousepad (90×40)
EXVEGA Lord Of The Rings One Ring XXL Mousepad (90×40)
EXVEGA Superman XXL Mousepad (90×40)
EXVEGA Harley Quinn XXL Mousepad (90×40)
EXVEGA The Batman XXL Mousepad (90×40)
EXVEGA Lord Of The Rings Middle Earth Map XXL Mousepad (90×40)
EXVEGA Harry Potter Hogwarts XXL Mousepad (90×40)
Bloody Offense Armor Medium Dikişli FPS Gaming Mousepad (35 x 25cm)
Glorious XL Siyah Gaming Mouse Pad
Gloriuos Extended Gaming STEALTH Mousepad
Rampage MP-20 X-JAMMER XL Gaming Mouse Pad
Glorious PC Gaming Race Large Gaming Mousepad
Gloriuos 3XL Extended Gaming STEALTH Mousepad
Glorious PC Gaming Race MousePad
Glorious XXL Beyaz Gaming Mouse Pad (46x91cm)
Glorious Large Beyaz Gaming Mouse Pad (28x33cm)
Razer Goliathus Extended Chroma Halo Infinite Edition RGB XXL Gaming MousePad
92 ürün bulundu
Sayfa 1/5

Mouse Pad Nedir ? Neden Kullanılır?

Mousepad ürünleri geçmiş yıllardan bugüne kadar hemen hemen bir çok kullanıcının kullandığı bir ürün olmuştur. Mousepad , bilgisayar faresini yerleştirmek ve hareket ettirmek için kullanılan bir yüzeydir . Hareketi doğru bir şekilde ve titreme olmadan ölçmesine olanak tanıyan bir yüzey sağlayarak, fareyi  masa üzerinde kullanmaya kıyasla farenin kullanılabilirliğini artırır . Mousepadler geçmişte sert plastik veya kauçuk maddelerden yapılmaktaydı. Ancak günümüzde kumaş malzemeden yapılmaktadır. Mouse alt kısmı kumaşda daha pürüzsüz ve kaygan olduğundan tercih edilmektedir. Mousepadlerin alt kısmıda yüzeye tutunan malzemeden yapıldığı için  kullanım esnasında hareket etmeden rahatlık sağlamaktadır.

Mousepad Seçimi Nasıl Yapılır?

Geçmişte tek boy ve tek tip ürünler üretilmekteydi, ancak günümüzde bir çok farklı ebatlarda mousepad modelleri üretilmiş durumda. Bilgisayarınızı koyduğunuz masanıza göre veya tamamen kendi gözünüze hoş gelecek şekilde mousepad tercih edebiliyorsunuz. Sadece mousenizin dışında masanız üzerindeki tüm ekipmanları kapsayacak şekilde geniş boy ürünler bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. 

Mousepad Boyutları

Mousepad ürünlerinde boy sınıflandırması tekstil ürünü olarak nitelendirildiğinden dolayı Small,Medium,Large,XL,XXL,3XL gibi boy sınıflandırması yapılmaktadır. 

Oyun Dünyasında Mousepad Kullanımı

Günümüz mouseları optik sensör kullandığından dolayı temelde mousepad’e ihtiyaç duymaz fakat kullandığınız masanın zemininden ötürü özellikler FPS oyunlarında kesintiler yaşayabilirsiniz. Bu nedenle bilgisayarında oyun oynayanlar mousepad kullanıp rekabetçi oyunlarda daha iyi bir deneyim yaşamaktadırlar.

Mousepad Tasarımları 

Kullanıcılar sadece mouse kullanımı için değil sevdikleri karakterlerin veya oyunların özel olarak üretilmiş olan mousepadlerini alarak güzel bir masa görüntüsü elde etmek istemektedir. Örneğin CS-GO veya League of Legends gibi oyun tasarımlarının olduğu mousepad tasarımları bulunmaktadır.

RGB Işıklandırmalı Ürünler

Mousepadler de günümüz ışıklandırma teknolojisine uygun olarak farklı tasarımlar ile piyasaya çıkmış durumda. Kenarları RGB ışık fonksiyonu ile donatılmış ürünler oldukça fazla tercih edilmeye başlanmış durumda. Ayrıca üreticisinin sizlere sunduğu programlar ile istediğiniz ışık efektleri ile kontrol etme imkanına sahip olabiliyorsunuz. 

Mousepad Fiyatları

Fiyatları alacağınız boyuta göre veya marka bazlı olarak değişmektedir. Bilgisayar çevre birimleri arasında en uygun fiyata satılan ürünler olduğunu söyleyebiliriz. 

Mousepad Üreticileri 

Mouse üreticisi bir çok marka mousepad üretimi de yapmaktadır. ASUS, RAMPAGE,BENQ,COOLER MASTER,CORSAIR,GAMEBOOSTER,HYPERX,RAMPAGE,RAZER,STEELSERIES,THERMALTAKE,ZOWIE gibi modelleri itopya web sitesi üzerinden veya mağazalarında deneyimleyerek görebilirsiniz. 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
%100 GARANTİ
TEKNİK DESTEK VE MONTAJ
KARGO HİZMETİ