MARKA
JWIN
LOGITECH
MIKADO
RAMPAGE
RAZER
Tümünü Göster
STEELSERIES
ULTIMATE EARS
FİYAT
 - 
SES KANAL SAYISI
5.1 Kanal
7.1 Kanal
2.1 Kanal
2.0 Kanal
1.0 Kanal
Kablolu
Kablosuz
120W
80W
60W
40W
25W
Tümünü Göster
15W
10W
7W
6W
5W
3W
2.2W
2W
1.2W
Var
Yok
50 ürün bulundu
Sayfa 1/3
50 ürün bulundu
Sayfa 1/3

Ses Sistemi Ürünleri

Bilgisayar kullanımında çok iyi bir ses deneyimi yaşamak isteyenlerin tercih ettiği ses sistemi ürünleri günümüzde teknolojik olarak gelen yenilikler ile üst düzey bir deneyim sunmakta. Geçmişte evlerde oldukça sık kullanılan ses sistemleri halen bir çok kullanıcının kullanmaya devam ettiği ürünlerdir.

Ses Sistemi Özelikleri Nelerdir? 2+1, 5+1 Nedir?

Basitçe "hoparlör" olarak da adlandırılan bir hoparlör sistemi ,  bir veya daha fazla hoparlör sürücüsü , bir muhafaza ve bir çapraz ağ içeren elektrik bağlantılarından oluşur . Hoparlör sürücüsü, diyaframa bağlı lineer bir motor ekipmanından oluşur. Bir mikrofondan, kayıttan veya radyo yayınından gelen bir ses sinyali, orijinal amplifiye edilmemiş elektronik sinyale karşılık gelen sesi yeniden üretmek için bu motoru çalıştırabilecek bir güç seviyesine elektronik olarak yükseltilir. Çalışma prensibi olarak bilgisayarınızın ses çıkışlarından, USB bağlantısı üzerinden, bluetooth veya sd kart üzerinden çalışabilir.

 

2+1 hoparlör 2 adet speaker ve 1 adet kabinden oluşur. Ses kablosu sayesinde hem telefon hem de bilgisayarlara bağlanarak kullanılan hoparlörler pratik bir kullanım imkanına sahiptir.  Fiyatının düşük olması ve bir çok kullanıcının ihtiyacını karşıladığı için en çok tercih edilen hoparlör sistemi diyebiliriz. hoparlör sistemi küçük alanlar için mükemmeldir. 2+1 hoparlörler masanızın üstünde çok küçük bir alan kaplar. Sizlere kalan alanda da rahatlıkla bilgisayarınızda vakit geçirebilirsiniz.

 

5+1 hoparlör sistemi Sol, sağ ve merkezi kanallar, iki arka uydu hoparlörleri ve bir Subwoofer içeren bir ses sistemidir. Çok güçlü bir ses çıkışı ve ses deneyimi sunmaktadır. Bilgisayarında profesyonel olarak ses işleri yapanlar tercih etmektedir. Ayrıca geniş bir alanı olan kullanıcılar sesi odasının her bölgesine dağıtmak amaçlı kullanmaktadır.

Çoklu Platrom Kullanımı

Günümüz ses sistemleri bilgisayarlar haricinde farklı cihazlar üzerinden de kullanılabilmekte. Televizyonunuzun ses çıkış bağlantılarına bağlayarak kullanabilirsiniz. 

Hoparlör Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Tavsiyemiz bu konuda seçim yaparken kullanacağınız hoparlörün kaliteli sürücülere sahip olması ve ihtiyacınıza uygun bir ürün olması. Kullanım yapacağınız alanı belirledikten sonra seçim yapmanız daha kolay olacaktır.

Bilgisayarınızın Ses Kartı Önemli!

Ses sisteminizde önemli kısımlardan bir tanesi bilgisayarınızda bulunan ses kartı daha doğrusu anakartınız ile bütünleşik gelen ses kartının özellikleri günümü anakartlarında ses çıkışları her ne kadar kaliteli ve yeni teknoloji de olsa bu konunda da araştırma yapmadan almamanızı tavsiye ederiz. 

Taşınabilir Hoparlörler

Taşınabilir şarjlı hoparlörde günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılmakta. Fazla yolculuk yapanlar ve gittiği yerlerde de müzik keyfi yaşamak isteyenler için bluetooth özellikli olması ile kablosuz bağlantı veya USB bellek gibi taşınabilir bellekler ile müzik keyfini devam ettirebiliyorsunuz. 

Devamını Oku
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
%100 GARANTİ
TEKNİK DESTEK VE MONTAJ
KARGO HİZMETİ