ITOPYA.COM
SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ İLE YANINDA!

Merhaba,

 

ITOPYA.COM için en iyi fiyat kadar en iyi hizmetin de önemli olduğunu biliyor muydun? Satış sonrası hizmetler kapsamında senin için gerçekleştirdiğimiz bazı uygulamaları anlatmak istiyoruz.

Acıbadem Müşteri Hizmetleri

Beylikdüzü Müşteri Hizmetleri

Ankara Söğütözü Müşteri Hizmetleri

Airport AVM Müşteri Hizmetleri

ITOPYA.COM mağazalarından yapacağın alışverişlerde doğrudan mağazaların kendi Müşteri Hizmetleri birimine başvurabilirsin.

ÜRÜNÜ TESLİM ALIRKEN VE ALDIKTAN SONRA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Henüz siparişin kargodayken kargo takibine başlamalısın. Kargodayken olası problemler için kargo şirketi ile görüşebilirsin. Kargon, siparişine bağlı olarak birden fazla paketle gelebileceği gibi farklı tarihlerde de teslim edilebilir.

 

Kargonu teslim alırken mutlaka dış ambalajında hasar ve ITOPYA.COM yazılı koli bantlarında herhangi bir açılma/yırtılma olup olmadığına dikkat etmelisin. Eğer ambalajda ya da bantta herhangi bir problem gözlemlersen mutlaka tutanak tutturmalısın.

GARANTİ İŞLEMLERİ

Ürünün garanti koşulları sayfamızdaki şartlara uygunsa ve ürününde herhangi bir problem yaşıyorsan, önünde 3 farklı seçeneğin olacak.

 

Ürününü garanti belgendeki teknik servise doğrudan gönderebilirsin.

 

Ürünü İstanbul Acıbadem, İstanbul Airport AVM, İstanbul Beylikdüzü ya da Ankara Söğütözü şubelerimizde bulunan Müşteri Hizmetlerimize doğrudan kendin getirebilirsin.

 

Ürünü çağrı merkezimizi arayarak bize gönderebilirsin.

 

Ürünü ister kendin getir ister kargoyla gönder; mutlaka sağlam ve eksiksiz şekilde paketlemeye özen göstermelisin.

 

Üründe kullanıcı hatası çıkmaması durumunda garanti koşulları çerçevesinde ücretsiz onarımı ve ücretsiz gönderimi yetkili servis aracılığıyla sağlanmaktadır. Kullanıcı hatası çıkması durumunda ise teknik servis tarafından bilgilendirileceksiniz.

 

Montajlı ürünlerde (Hazır sistem vb.) problemli parçayı tespit ederek tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Montaj işlemi gerçekleştiren ürünler farklı markalara ve farklı garanti koşullarına tabii olduğundan, arızalı olmasa dahi tüm parçaları tarafımıza göndermemenizi rica ederiz.

İADE İŞLEMLERİ

Satın almış olduğun ürünü 14 gün içerisinde iade koşulları sayfasında belirttiğimiz şekilde iade edebilirsin. İade edeceğin ürünü eksiksiz ve tüm aksesuarları ile birlikte paketlemeli, -varsa- yanında hediye edilen promosyon ürünü de paketine dahil etmeli ve kargoya vereceğin kutuyu iyi şekilde hazırlamalısın. Ardından iade işlemleri için çağrı merkezimizi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsin.

Çok yakında sana daha fazla sipariş teslim seçeneği sunacağız! Güncellemeleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsin.

DAHA FAZLA BİLGİYE İHTİYACIN MI VAR?

İLETİŞİM

Sipariş sonrası yaşadığın problemler hakkında bilgi almak için aşağıdaki butonu kullanabilirsin.

İADE İLE İLGİLİ SORULAR

Hangi ürünler iade kapsamında değil? Garantiye nasıl ürün yollarım? Tüm sorularının cevabı aşağıdaki butonda gizli!

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
%100 GARANTİ
TEKNİK DESTEK VE MONTAJ
KARGO HİZMETİ