MARKA
FİYAT
 - 
KAPASİTE
Tümünü Göster
77 ürün bulundu
Sayfa 1/4
SanDisk 64GB Extreme PRO SDHC ve SDXC UHS-II Flash Kart
SanDisk Ultra 32GB UHS-I C10 A1 120 MB/s Micro SD Kart
Kingston 32GB High Endurance microSD Hafıza Kartı
SanDisk ULTRA 128GB Flash Kart
SanDisk ULTRA 64GB Flash Kart
77 ürün bulundu
Sayfa 1/4

Flash Kart (SD Kart) Nedir?

Flash kart diğer adıyla sd kart veri depolama için kullanılan bir bellektir. Küçük boyu ve portatif olması nedeniyle çoğu yerde kullanılır. Flash kartlar, diğer veri depolama cihazlarına göre daha dayanıklıdır çünkü hareketli parçalar içermezler ve daha az hassastırlar. Flash kartlar, dosyaların, fotoğrafların, müziklerin ve videoların saklanması için kullanılabilir. 

Flash Kart Fiyatları

Flash kart fiyatları genel olarak boyutuna göre değişmektedir. Eğer video çekim işlemleri içi kullanmak istiyorsanız yüksek boyutlu bir flash kart almanız daha mantıklı olacaktır. Uygun fiyatlı flash kart modellerini ITOPYA.COM'da inceleyebilirsiniz.

Flash Kart Boyutları

Flash kart boyutları çok değişkenlik gösterebilmektedir. Örnek olarak eski model bir sandisk flash kart 1 gb depolama sunuyorken. En son model flash kartlar ise yüzlerce gb kadar boyut sunabilmektedir.

Popüler Flash Kart Markaları

Popüler Flash kart markaları arasında Sandisk ve Kingston bulunmaktadır. Bu markaların ürünlerine ITOPYA.COM'dan ulaşabilirsiniz.

Flash Kart Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim

Flash seçerken ilk dikkat etmeniz gereken konu kullanım amacınızdır. Kullanım amacınızı belirledikten sonra seçeceğiniz modele ulaşmanız daha kolay olacaktır. Örnek olarak sadece küçük boyutlu fotoğraf depolamak için kullanmak istiyorsanız 6GB lık bir flash kart işinizi görecektir. Fakat yüksek çözünürlüklü video ve fotoğraf depolamak istiyorsanız 256GB ve üstü almanız daha mantıklı olacaktır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
%100 GARANTİ
TEKNİK DESTEK VE MONTAJ
KARGO HİZMETİ