MARKA
Tümünü Göster
FİYAT
 - 
RENK
Tümünü Göster
30 ürün bulundu
Sayfa 1/2
30 ürün bulundu
Sayfa 1/2

Notebook Çantası

Günümüzde taşınabilir bilgisayarlar bir çok kullanıcı tarafından özellikle tercih edilebilir hale geldi. Bir çok kullanıcı direkt olarak notebook’unu alıp istediği yerde kullanma özgürlüğünü önemsemektedir. Zaman içerisinde Notebooklar oldukça küçük ve hafif olarak üretilmeye başlandı. Bununla birlikte laptop cihazları güvenli bir şekilde taşıma durumu söz konusu olmuştur. Tamda bu noktada notebook çantası diye isimlendirilen ürünler üretilmiştir.

Notebook Çantası Nedir?

Kısa ve uzun süreli seyahatlerinizde notebook’unuzu yanınızda taşıyabilmeniz için özel ölçülerde üretilen çantalardır. Toplu taşıma araçları gibi kalabalık ortamlarda bilgisayarınıza zarar gelmemesi için korumalı olarak üretilen notebook çantaları aksesuarlarınız ile birlikte taşınmasını kolay  hale getirmektedir. Ürününüzü toza ve sıvı temasına karşı koruma sağlamanıza olanak tanımaktadır.

Notebook Çantası Özellikleri 

Normal çantalardan bu çantaları ayıran en büyük özellik yapısal olarak ve malzeme olarak farklı olmaları. Bilgisayarlar hassas cihazlar olduğundan dolayı yüksek derecede koruma sağlamak önemlidir. Tercih edilecek modele göre değişen özellikleri bulunmaktadır. Su geçirmez özellikli ürünler oldukça güvenlidir.

Çarpma ve şok emilimi ve bilgisayarınızın kazayla çizilmelere karşı korunması için çantanın her tarafında polyester köpük dolgu tabakası bulunur. Ayrıca çantalarda bulunan bir çok fermuarlı veya geçmeli bir çok bölüm ile başka ürünlerinizide saklama imkanına sahip olabilirsiniz. Taşıma esnasında isterseniz omzunuza asarak veya el tutamaçları ile taşıma imkanına sahipsiniz. Notebook çantalarının gövde kısımlarında kullanılan pad sayesinde cihazınızı dış darbelerden mümkün olduğunda koruma sağlamaktadır.

Bilgisayarınızın mouse ve şarj adaptörü için de ayrıca saklama alanlarından faydalanabilirsiniz. Çantaların bölümleri arasında dilerseniz tablet ürünlerinizi de taşıma imkanına sahip olabilirsiniz. Bir çok ürün fermuarlı bir yapıya sahip olduğundan ötürü kullanımı kolaydır.

Çanta Seçimi Nasıl Yapılır?

Ürünler arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken ilk konu notebook’unuzun ölçüleri 15.6 inç boyutunda bir ekrana sahipseniz çantanızı da bu boyutlarda almanız gerekmekte. Daha sonrasında tamamen ürün marka tercihinize göre ürün seçebilirsiniz. Bütçenize uygun bir çok modeli bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz renk seçimi ile ürünlere sahip olabilirsiniz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
%100 GARANTİ
TEKNİK DESTEK VE MONTAJ
KARGO HİZMETİ