BİZ KİMİZ?

Türkiye'nin Bilgisayarcısı ITOPYA.COM olarak Toplama Bilgisayar, Gaming Notebooklar ve Gaming Ürünlerin perakende satışını gerçekleştirmek amacıyla yenilikçi mağazacılık anlayışı ve gelişmiş web sitesi özellikleriyle kullanıcılarımıza teknolojik çözümler sunan bir marka olarak 2016 yılında yola çıktık. Markamızdaki IT kısaltması "Bilişim Teknolojileri"ni ifade ederken, logomuza renk veren turuncu ise dinamik yapımızı ve mutlu ekip mutlu müşteri prensibimizi temsil eder.

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

İçerisinde bulunduğumuz 2024 yılı itibariyle merkez ofisimiz dışında Acıbadem, Beylikdüzü, Airport AVM, Ankara Söğütözü, Kartal Outlet Mağazalarımız ve Kartal Operasyon Merkezimizle hizmetinizdeyiz. Çok yakında 5. mağazamız da hizmetinize girecek. Hizmet sağladığımız tüm noktaları daha yakından tanımanızı isteriz! Mağaza adreslerimiz için TIKLAYINIZ.

İSTANBUL ACIBADEM MAĞAZASI

Adres: Hasanpaşa Mahallesi, Lavanta Sokak, Etap İş Merkezi D Blok No: 22, Kadıköy/İstanbul

Acıbadem mağazamız D100 karayolu üzerinde, Avrasya Tüneli çıkışında, kolay erişilebilir konumuyla hem Metro ve Metrobüs olanaklarıyla yaya olarak hem de Göztepe ve Ünalan bağlantı yollarıyla kolay ulaşılabilme olanağına sahiptir.

Acıbadem mağazamız içerisinde Türkiye'nin en fazla Gaming Ekipman ve Bilgisayar Özelleştirme seçeneğini bulabilirsiniz. Mağazamızda 2021 yılının sonunda özel konseptiyle yenileme işlemi gerçekleştirilmiştir.

Acıbadem Müşteri Hizmetleri Merkezimize Garanti Hizmeti için ürünlerinizi getirebilir, iade işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca ürünleriniz hakkında sorularınızı bankodaki ekip arkadaşlarımıza iletebilir, yanıtlarınızı kolayca alabilirsiniz.

İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ MAĞAZASI

Adres: Barış Mahallesi, Belediye Caddesi, Ginza Lavinya No: 30/A5, Beylikdüzü/İstanbul

Beylikdüzü mağazamız Beylikdüzü ilçesinin en merkezi konumunda, D100 karayolunun yanında yer almaktadır. Marmara Park ve Beylikdüzü Belediyesi gibi konumlara oldukça yakın olan mağazamıza Metrobüs bağlantısıyla ulaşmak oldukça kolaydır.

Yeni konseptimizle açılan ilk mağaza ünvanını taşıyan Beylikdüzü Şubesi, ferah iç mekanları, özel bilgisayar toplama alanı, geniş ödeme alanı ve birbirinden farklı markanın onlarca standını bulabileceğiniz 2 katlı bir mağazadır.

Beylikdüzü Müşteri Hizmetleri Merkezimize Garanti Hizmeti için ürünlerinizi getirebilir, iade işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca ürünleriniz hakkında sorularınızı bankodaki ekip arkadaşlarımıza iletebilir, yanıtlarınızı kolayca alabilirsiniz.

ANKARA SÖĞÜTÖZÜ MAĞAZASI

Adres: Söğütözü Mahallesi, 2176. Sokak, No: 7B Çankaya/Ankara

Ankara'nın Söğütözü Mahallesi'nde Mart 2022 itibari ile açılan mağazamız yeni konsepti ve ferah alışveriş alanıyla Ankara'daki oyuncuların buluşma noktası haline geliyor.

Söğütözü mağazamız içerisinde diğer şubelerimizdeki gibi Gaming Ekipman Çeşitlerini ve Bilgisayar Özelleştirme Hizmetini bulabilirsiniz.

Söğütözü Müşteri Hizmetleri Merkezimize Garanti Hizmeti için ürünlerinizi getirebilir, iade işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca Atölye alanından sisteminizi montajlatabilirsiniz.

İSTANBUL KARTAL DEPO

Adres: Esentepe Mahallesi, Cevizli D100 Yanyolu, Kartal/İstanbul

Kartal Operasyon Merkezimiz ve hemen yanında bulunan Kartal Depomuz D100 Soğanlık mevkiinde 9000 m² alana kurulu şekilde depo, montaj, sevkiyat, müşteri hizmetleri ve diğer operasyonel birimleriyle hizmet vermektedir.

Kartal'da yer alan Operasyon Merkezimiz, verdiğiniz siparişlerin en hızlı şekilde kargoya hazırlanabilmesi için üst düzey donanımlar ve teknolojik imkanlarla donatılmıştır. ITOPYA.COM'daki tüm ürünler en hızlı şekilde kargoya verilmek üzere stoğumuzda tutulmaktadır. Verdiğiniz siparişler sıfır ve kapalı ambalajıyla size ulaşır.

İSTANBUL AIRPORT AVM MAĞAZASI

Adres: Ataköy 7-8-9-10, Kısım, Çoban Çeşme E-5 Yanyol Caddesi, Airport AVM Kat:2, 34158 Bakırköy/İstanbul

Airport AVM mağazamız Bakırköy, Yeşilköy, Ataköy gibi konut alanlarının merkezinde hizmet vermektedir. AVM içerisinde konumlandırılan mağazamız eğlenceli ve güvenli alışveriş imkanı sunuyor.

Airport mağazamız içerisinde Gaming Ekipman ve Bilgisayar Özelleştirme Hizmetinden faydalanabileceğiniz gibi birçok marka üründe seçili  ürünleri deneyimleyebilirsiniz.

Airport Müşteri Hizmetleri Merkezimize Garanti Hizmeti için destek alabilir ve iade işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Atölye alanında sisteminizi montajlatabilirsiniz.

ÇOK YAKINDA

Çok yakında Türkiye'nin bir çok noktasında açılacak mağazalarımızdan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsin!

DEĞERLERİMİZ

ITOPYA.COM olarak önemli prensiplere ve değerlere sahibiz. Biz sadece satış öncesinde değil, satış sonrası hizmetlerde, ekip içi iletişimde ya da kurumsal kimliğimizde de önemli kriterlere dikkat ederiz.

Başarımızı en çok ekip çalışmamıza borçluyuz. Yöneticilerimiz birer lider, ekibimizin üyeleri ise birer katılımcıdır. Ekip olarak her zaman tek parça olur, tek bir hedef belirleriz.

Fiziksel ya da sanal geliştirmelerimizin tamamını daha iyi bir alışveriş deneyimi için gerçekleştiririz. Bu bizim için fazla fedakarlık gerektirse bile asla değişmez.

En çok değişen ve gelişen ürün gamına sahip olduğumuzu düşündüğümüzde, değişime ayak uydurmamak pek de mümkün olmazdı. ITOPYA.COM her zaman değişime ve gelişime açıktır.

BASINDA BİZ

ITOPYA.COM olarak her geçen gün daha fazla insana ulaşma hedefimizle birlikte gelişimimiz de farkedilmeye başlandı.

12/10/2022 19:00

 

Itopya artık AVM'lerde! Gör, dene, al “Itopya Airport AVM mağazasını gezdi

 

Bu videoda Itopya'nın Airport AVM'deki mağazasını gezdik. Hangi markalar var, hangi ürünleri deneyebiliyoruz, mağazanın avantajı nedir, detaylarıyla anlattık.

Devamını Oku

02/07/2021 13:15

 

Itopya Ankara Mağazası İlginin Odağı Oldu

 

IT ve Gaming teknoloji ürünlerin satışını gerçekleştiren, yenilikçi mağazacılık anlayışı ve gelişmiş web mağazası özellikleriyle müşterilere benzersiz çözümleri, 1.500 m2

Devamını Oku

13/04/2021 21:04

 

Itopya'da kargolar işte buradan geliyor! 9000m2k'lik operasyon merkezini gezdik


Itopya'nın hız kesmeden büyütmeye devam ettiği, operasyon merkezini gezdik, merak ettiklerinizi sorduk! İş akışı,sistem toplanışı ve yeni mağazalar hakkında

Devamını Oku

13/06/2021 17:00

 

Itopya Günlük 400 Sistem Üretilen Yeni Merkezine Taşındı!

 

Sürdürülebilir bir modele oturtmak için müşterilerimizden gelen eleştiri ve yorumlar doğrultusunda, Türkiye'deki en kapsamlı üretim tesislerinden birisini de hazırladık. 

Devamını Oku

ETKİNLİKLERİMİZ

ITOPYA.COM'da olmak sizlere sadece eşsiz bir alışveriş deneyimi sunmaz! ITOPYA.COM mağazalarına girdiğiniz andan itibaren ailemizin bir parçası olur, birlikte muhteşem etkinliklere ve aktivitelere katılırız! ITOPYA.COM mağazalarını ziyaret eden fenomenlerle buluşabilir, özel günlerde kurulan standları ziyaret edebilir, Youtube video çekimlerimizde izleyenlere selam gönderebilirsiniz!

KARİYER

ITOPYA.COM'da çalışmak, hiç bir zaman sadece çalışmak anlamına gelmez. Kariyerini ITOPYA.COM'da sürdürmek isteyen herkes, ekibimizin ve ailemizin bir parçası olur. Kendinizi geliştirebileceğiniz, geliştirirken de değer üretebileceğiniz harika ofislerimizde, depolarımızda ve mağazalarımızda yüzlerce çalışma arkadaşımızla kolay şekilde anlaşabileceğine yürekten inanıyoruz!

 

Sen de 100'den fazla ITOPYA.COM'lu arasına katılmak, kendi departmanlarında birbirinden yetenekli insanlarla tanışmak ve yenilikçi anlayışı amatör heyecanlarla pekiştirerek her geçen gün büyüyen markamızla birlikte yola çıkmak için aşağıdaki butona tıklaman yeterli!

İLETİŞİM

Bizimle sadece iade prosedürleri için değil; her konuda iletişime geçebilirsin!

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
%100 GARANTİ
TEKNİK DESTEK VE MONTAJ
KARGO HİZMETİ