KARİYER

ITOPYA.COM'da çalışmak, hiç bir zaman sadece çalışmak anlamına gelmez. Kariyerini ITOPYA.COM'da sürdürmek isteyen herkes, ekibimizin ve ailemizin bir parçası olur. Kendinizi geliştirebileceğiniz, geliştirirken de değer üretebileceğiniz harika ofislerimizde, depolarımızda ve mağazalarımızda yüzlerce çalışma arkadaşımızla kolay şekilde anlaşabileceğine yürekten inanıyoruz!

 

Sen de 100'den fazla ITOPYA.COM'lu arasına katılmak, kendi departmanlarında birbirinden yetenekli insanlarla tanışmak ve yenilikçi anlayışı amatör heyecanlarla pekiştirerek her geçen gün büyüyen markamızla birlikte yola çıkmak için aşağıdaki butona tıklaman yeterli!

DEĞERLERİMİZ

ITOPYA.COM olarak önemli prensiplere ve değerlere sahibiz. Biz sadece satış öncesinde değil, satış sonrası hizmetlerde, ekip içi iletişimde ya da kurumsal kimliğimizde de önemli kriterlere dikkat ederiz.

Başarımızı en çok ekip çalışmamıza borçluyuz. Yöneticilerimiz birer lider, ekibimizin üyeleri ise birer katılımcıdır. Ekip olarak her zaman tek parça olur, tek bir hedef belirleriz.

Fiziksel ya da sanal geliştirmelerimizin tamamını daha iyi bir alışveriş deneyimi için gerçekleştiririz. Bu bizim için fazla fedakarlık gerektirse bile asla değişmez.

En çok değişen ve gelişen ürün gamına sahip olduğumuzu düşündüğümüzde, değişime ayak uydurmamak pek de mümkün olmazdı. ITOPYA.COM her zaman değişime ve gelişime açıktır.

İLETİŞİM

Kariyerine yeni bir adım atmak istiyorsan doğru iletişim butonu aşağıda!

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
%100 GARANTİ
TEKNİK DESTEK VE MONTAJ
KARGO HİZMETİ