MARKA
FİYAT
 - 
YAZICI BELLEK
Tümünü Göster
Tümünü Göster
8 ürün bulundu
Sayfa 1/1
8 ürün bulundu
Sayfa 1/1

Tanklı Yazıcılar Nedir?

Tanklı yazıcılar, baskı için mürekkep kartuşları yerine, yerleşik bir tanka sahip olan yazıcıları ifade eder. Bu yazıcılar, baskı maliyetlerini azaltmaya ve daha uzun süre kullanım sunmaya odaklanır. Tanklı yazıcılar, ev kullanımından büyük işletmelere kadar birçok farklı kullanıcı için uygun hale getirilmiştir. Özellikleri arasında, yüksek baskı kalitesi, hızlı baskı hızı, fazladan fonksiyonalite ve kullanım kolaylığı bulunur.

Tanklı Yazıcıların Özellikleri

Daha uzun süreli yazdırma: Tanklı yazıcılar, normal yazıcılardan daha uzun süreli yazdırma imkanı sunar. Bu, mürekkep tankının büyüklüğüne ve yazıcının kapasitesine bağlı olarak değişebilir.

Daha az mürekkep maliyeti: Tanklı yazıcılar, mürekkep ihtiyacını düzenli olarak azaltır. Bu, daha düşük mürekkep maliyeti anlamına gelir.

Yüksek kaliteli yazdırma: Tanklı yazıcılar, yüksek kaliteli yazdırma için daha fazla mürekkep kapasitesine sahiptir. Bu, daha net ve daha açık renkli yazılar sunar.

Tanklı Yazıcı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Tanklı yazıcı seçerken dikkat etmeniz gerekenler aşağıda sırasıyla belirtilmiştir.

  • Kapasite: Kapasitenin yeterli olması önemlidir, yazacağınız belgeler için fazla kartuş değiştirmek zaman ve maliyet açısından verimsizdir.
  • Çıktı kalitesi: Yazıcının yazdığı çıktının yüksek çözünürlüklü ve anlaşılabilir olması gerekir.
  • Bağlantı seçenekleri: USB, Wi-Fi veya Ethernet gibi bağlantı seçeneklerinin mevcut olması önemlidir.
  • Hız: İşyerinizdeki yazdırma ihtiyacınıza uygun bir hıza sahip olması önemlidir.
  • Maliyet: Maliyetli yazıcılar daha iyi özelliklere sahip olabilir ancak bütçenize uygun bir seçim yapmanız gerekir.
  • Müşteri Desteği ve Garanti: Ürünün müşteri desteği ve garantisi, yazıcınızda oluşabilecek sorunlar için çözüm sunması açısından önemlidir.

Dikkat etmeniz gereken şeyler basitçe bunlardır fakat bunların dışında kişisel tercihlerde olabilir örneğin portatif bir yazıcıda arıyor olabilirsiniz.

Tanklı Yazıcı Fiyatları

Tanklı yazıcı fiyatları, modeline, özelliklerine, kapasitesine ve markasına göre değişebilir. Genellikle, basit ve ev kullanımı için uygun modelden, profesyonel ve büyük işletmelere yönelik modele kadar birçok seçenek bulunur. İçerik üretimi, baskı kalitesi, hız, bağlantı seçenekleri ve diğer özellikler gibi faktörlere göre fiyatlar değişebilir. Uygun fiyatlı tanklı yazıcıları ITOPYA.COM^da bulabilirsiniz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
%100 GARANTİ
TEKNİK DESTEK VE MONTAJ
KARGO HİZMETİ